درباره شرکت

مقدمه ◄ انسانها ازبدو پیدایش و ایجاد تمدنهای کوچک نیاز به حمل و نقل را در جامعه کوچک خود احساس نمودند. و بدین منظور چرخ را اختراع کردند که بسیاری از مشکلات حمل و نقل را مرتفع ساخت و با پیشرفت جوامع بشری حمل و نقل به یکی از نیازهای اساسی بشریت تبدیل شد.

تاریخچه ◄ ایده تاسیس شرکت حمل و نقل حامدباردر سال 1371 توسط مرحوم حاج مصطفی شفیعی و حاج حسن شفیعی پایه‏ گذاری شد. و این شرکت نوپا با مدیریت و توانمندی بالای آنمرحوم و تلاش برادر بزرگوارشان و پشتکار پرسنل و رانندگان زحمتکش به یکی از شرکتهای موفق در عرصه حمل و نقل تبدیل شد و توانست سهم کوچکی در توسعه و گردش اقتصاد کشور داشته باشد.

افتخارات ◄ شرکت حمل و نقل حامدبار با مدیریت موفق و تلاش و پشتکار توانسته به افتخارات بزرگی در عرصه حمل و نقل نایل شده از آنجمله میتوان به لوح افتخار شرکت برتر استان در امر حمل و نقل از وزیر راه و ترابری درسالهای 1382 ،1383 و 1386 و لوح افتخار شرکت برتر کشور در امر حمل و نقل در سال 1388 اشاره کرد.

اهداف ◄ پایه گذاری شرکت حامدبار براساس سه اصل و هدف اساسی "قانونمندی، امانتداری، صداقت" شکل گرفت و همواره در طول فعالیت خود احترام به قوانین کشور و حرکت در چهارچوبهای قانونی را سرلوحه قرارداده و اصل مهم امانتداری در حمل و نقل را رعایت کرده و صداقت در گفتار و رفتار و فعالیتها از اصول مهم شرکت حامدبار می باشد.

فعالیتها ◄ این شرکت با تاسیس شعبه های متعدد در نقاط مختلف در زمینه های حمل و نقل فعالیت دارد.

شعبه‏ ها 
شعبه خرده بار  میدان شوش ابتدای خیابان ری و شعبه شهرک حمل و نقل کالا واقع در جاده قدیم قم در خصوص بارگیری و حمل کالاها بصورت خرده بار را به عهده دارند.
شعبه میدان مرکزی میوه وتره بار  بارگیری و حمل انواع سبزیجات و صیفی جات و میوه و تره بار را در اسرع وقت به عهده دارد و همزمان با بارگیری تره بار در زمینه حمل کالاهای تجاری و اداری نیز فعالیت دارد.
 شعبه پایانه غرفه 100 پایانه بزرگ کالای استان تهران نیز در زمینه بارگیری و حمل کالاهای دربستی و عمده بار و کالاهای تجاری و اداری فعالیت دارد.
شعبه حمل خودرو  این شرکت علاوه بر فعالیتهای فوق یکی از شرکتهای بزرگ در زمینه بارگیری و حمل خودروهای سواری میباشد و با در اختیار داشتن تریلر مخصوص حمل سواری، محصولات تولیدی شرکتهای بزرگ خودروسازی از قبیل گروه خودروسازی ایران خودرو، گروه سایپا، پارس خودرو و مدیران خودرو را بعهده دارد.

در پایان مدیریت شرکت امیدوار است تمامی شرکتها و موسسات و سازمانها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که به نوعی با شرکت حامدبار همکاری دارند از نحوه فعالیت و ارائه خدمات شرکت رضایتمندی را داشته باشند.

پروانه فعالیت


زنده یاد حاج مصطفی شفیعی نیستانک

حاج حسن شفیعی نیستانک